Dizajn

V minulosti boli domy a byty ponímané skôr ako obyčajné miesto na bývanie a mnohokrát bol nábytok poukladaný v miestnostiach tak, aby šetril priestor a nezavadzal. Jednotlivé kusy nábytku k sebe neladili a boli vnímané ako potrebná nevyhnutnosť.

Dnes môžete vďaka nábytku na mieru vytvoriť aj u Vás doma exkluzívny priestor pre život. Dizajn je vždy v synergii s použiteľnosťou a praktickosťou, dokáže sa prispôsobiť moderným požiadavkám na bývanie. Nechajte si navrhnúť unikátny interiér, ktorý bude v absolútnom súlade s Vašimi snami a predstavami.

Skúsený interiérový dizajnér k Vašim službám!
Nie je nič výnimočné nakúpiť akýkoľvek nábytok a poukladať ho do interiéru. Avšak je veľké umenie dosiahnuť, aby interiér pôsobil harmonicky, elegantne, jednotne a jeho funkcionalita sa snúbila s dizajnom i citom pre každý detail. Pokiaľ si na to netrúfate sami, tak všetky požiadavky môžete zveriť skutočným odborníkom s dlhoročnými skúsenosťami.

Vypracujeme Vám návrh na základe akýchkoľvek požiadaviek a zároveň sa postaráme aj o zhotovenie nábytku na mieru. Dizajnér pomôže navrhnúť ideálne riešenie interiéru s ohľadom na finančné možnosti klienta.

Všetko z pohodlia Vášho domova
Pomôžeme premeniť Vaše sny a priania na skutočnosť nielen výrobou nábytku na mieru, ale aj jeho navrhnutím v interiéri. Skutočný profesionál nelení a ide priamo do terénu, kde si priestor klienta dôkladne obhliadne.

Pre nás je samozrejmosťou, že Vám služby interiérového štúdia poskytneme aj v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodiť, interiérový dizajnér Vás doma navštívi, aby na vlastné oči videl miesto realizácie a umiestnenia nábytku.

Ako spolupráca s interiérovým dizajnérom prebieha?
Kontaktujete nás, priamo so špecialistom na interiérový dizajn prekonzultuje predstavu i návrhy na nábytok. Ochotne poradí, odporučí, ALE nikdy Vám nebude nič vyhovárať. Prebehne tiež kompletné zameranie priestoru, či miesta, do ktorého sa bude nábytok na mieru vyrábať.

Nasleduje spoločné vyberanie kvalitných materiálov, doladenie detailov, spracovanie návrhu interiérového dizajnu a predbežná cenová ponuka. Po kompletnom schválení zo strany klienta sa začne nábytok na mieru vyrábať. A keďže poskytujeme komplexné služby, tak je samozrejmosťou dovoz a montáž hotového nábytku priamo u Vás doma.