Realizácia

Postaráme sa o všetko, Vy sa venujte práci alebo rodine
Čas je vzácny a starostí má každý dosť, tak načo si ešte pridávať? Rozhodli sme sa poskytovať komplexné realizácie nábytku na mieru, aby sme klientom všetko uľahčili a ušetrili čas, ktorý môžu venovať rodine alebo dôležitejšej práci. Poskytneme Vám kompletný servis od prvého náčrtu až po samotnú montáž priamo u Vás doma.

NÁVRH OD INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRA
Náš špecialista na interiérový dizajn si vypočuje predstavy a sny klienta. Poskytne odbornú konzultáciu, poradí, odporučí, odmeria a následne navrhne interiér kuchyne, obývačky, spálne, kúpeľne alebo inej miestnosti presne podľa požiadaviek zákazníka.

Navyše, ponúkame možnosť interiérového štúdia priamo u Vás doma. Nemusíte tak cestovať zbytočne za nami, keď si môžeme prísť priestory obhliadnuť na vlastné oči.

VÝROBA NÁBYTKU NA MIERU
Podľa vypracovaného návrhu výrobíme unikátny nábytok na mieru. Spoločne vyberieme materiály vysokej kvality. Pri práci kladieme dôraz na každučký detail a nikde nešetríme. Dokonca aj kovania či závesy dvierok nakupujeme len od preverených výrobcov ako napríklad Hettich či Blum.

SPOĽAHLIVÝ DOVOZ NÁBYTKU NA MIERU
Pokiaľ ste si už objednávali nábytok, tak ste možno zažili situáciu, že tovar neprišiel kompletný alebo bol pri preprave poškodený. Keďže nevyužívame služby externých kuriérskych firiem, ale dopravu zabezpečujeme my sami, tak máme nový nábytok plne pod kontrolou od jeho balenia, nakladania, prepravy až po vyloženie u klienta. Vy máte zasa istotu, že bude doručený kompletne, bez časových prieťahov a nepoškodený.

MONTÁŽ NÁBYTKU
Nechceme, aby ste trávili hodiny nad jednotlivými dielmi vášho exkluzívneho nábytku. Priamo u Vás vykonáme rýchlu a profesionálnu montáž nábytku, ktorú prispôsobíme Vašim časovým možnostiam.