Šatníky

Doprajte si priestranný šatník na mieru
Vstavané skrine sú bez akýchkoľvek pochybností výbornou alternatívou praktického uloženia odevov a doplnkov. Čo by ste však povedali na možnosť vlastniť vstavaný šatník na mieru, ktorý posunie Vaše možnosti do úplne inej dimenzie? Samozrejme bez komplikovaných stavebných zásahov a akýchkoľvek kompromisov, či ústupkov zo svojich požiadaviek na moderné bývanie.

Zrealizujeme Vaše predstavy na skutočnosť
Pre viaceré ženy je predstava vlastného šatníka veľmi atraktívna, takže pri pohľade na výhody vstavaného šatníka na mieru je viac-menej jasné, na ktorú stranu sa napokon prikloní pomyselná ručička váh. Vstavaný šatník na mieru Vám ponúkne efektívne využitie priestoru na prehľadné uloženie oblečenia a rôznych sezónnych vecí, no aj komfortný a ničím neobmedzený pohyb. Dlhé prehrabovanie sa vo veciach bude minulosťou, rovnako ako nervozita z časového stresu.
V optimálnom prípade sa s realizáciou šatníka počíta už pri projektovaní domu, no našťastie na vlastný vstavaný šatník nie je nikdy neskoro. Šatník na mieru pre Vás navrhne interiérový dizajnér s dlhoročnými skúsenosťami.

Šatník si môžete navrhnúť aj Vy!
Na rozdiel od masovo vyrábaných nábytkov sú vstavané šatníky navrhované podľa konkrétnych parametrov a špecifických požiadaviek priestoru. Do procesu výroby nábytku na mieru vstupuje samozrejme zákazník, ktorý má vždy hlavné slovo pri konečnej vizualizácii i dispozičnom riešení. Od ničoho Vás nebudeme odhovárať. Záleží iba na vašom vkuse ako bude napokon vyzerať Váš nový luxusný šatník a čo bude tvoriť jeho výbavu.

Nuž a čo v prípade, že nemáte vlastnú predstavu o vzhľade vstavaného šatníka? Môžete byť úplne pokojní. Máme bohaté skúsenosti s výrobou nábytku na mieru pre množstvo lekárov, právnikov i podnikateľov. Pomôžeme Vám navrhnúť vstavaný šatník, ktorý bude originálny a premyslený do posledných detailov tak, aby spoľahlivo slúžil dlhé roky.