Skrine

Exkluzívne vstavané skrine na mieru
Dostatok úložného miesta na odloženie bežného oblečenia, uterákov, osušiek, županov alebo rôznych praktických vecičiek príde vždy vhod. Bez ohľadu nato, či vlastníte priestrannú vilu alebo menší útulný byt, pri zariaďovaní interiéru rozhodne nemôže ostať bez povšimnutia jeden špecifický druh nábytku. Platí to o to viac, ak sa v ňom bude snúbiť estetika s vysokou funkčnosťou a moderný dizajn pôjde ruka v ruke s dokonalým komfortom. Reč je o vstavaných skriniach vyrobených presne na mieru, ktoré môžu raz a navždy skoncovať s malým úložným priestorom.

Popusťte uzdu fantázii
Pri zariaďovaní interiéru sa fantázii medze nekladú. Samozrejme, siahnuť môžete po štandardnom sektorovom nábytku alebo po univerzálnej zostave, no kvalita materiálu bude otázna a o exkluzívnosti nemôže byť ani reči. Sporný je tiež úložný priestor, ktorý ani zďaleka nemusí byť postačujúci.

Vstavané skrine na mieru z Nábytok Holík sú však o niečom úplne inom. Netýka sa to iba neopozeraného dizajnu, ktorý ani po rokoch nemusí stratiť nič zo svojej atraktivity. Na mysli máme predovšetkým samotnú kapacitu úložného priestoru, ktorú vďaka vstavaným skriniam môžete získať takmer v každej miestnosti.

Vstavané skrine atypických rozmerov
Vstavané skrine vďaka tomu, že sú vyrobené presne na mieru a podľa individuálnych požiadaviek klienta, môžu za každých okolností plniť svoju funkciu na 100 %.

Dôvod je prozaický. Vstavané skrine využívajú každý jeden centimeter priestoru a prekážkou nie sú ani spomínané miestnosti s atypickými tvarmi. Vstavaná skriňa tak môže byť súčasťou zariadenia obývacej izby, spálne, šatníka, či predsiene, no pokojne Vám môže slúžiť umiestnená pod schodmi alebo v podkroví.