Galéria

Kontakt

Šatníky a vstavané skrine

Vaša cesta k vysnívanej kuchyni začína s nami – poďme premeniť vaše predstavy do reality.

[ ponúkame ]

Šatníky a vstavané skrine

Plánovanie vašej šatníkovej skrine

Šatníkové skrine sú základom organizácie v každom dome. S ich pomocou udržiavame poriadok vo všetkých našich šatách, topánkach a doplnkoch. Avšak, ich úloha nie je len praktická – môžu prispieť aj k estetike a celkovému dojmu nášho interiéru. Priamo u nás na štúdiu vás bude sprevádzať náš odborník, ktorý vám pomôže s konfiguráciou skrine presne podľa vašich požiadaviek. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť šatníkovú skriňu, ktorá bude plne prispôsobená vašim potrebám. 

Satnik Predajna knihovna drevodekor
[ ponúkame ]

Vstavané Skrine: Elegantné a Praktické Riešenie

Vstavané skrine sú skvelým spôsobom, ako využiť priestor vo vašom dome efektívne a elegantne. S ich pomocou môžete vytvoriť úložný priestor, ktorý nie je len praktický, ale aj estetický.

Rádi vám pomôžeme s plánovaním vašej vstavanej skrine na mieru s praktickými posuvnými dverami. Navrhneme a vyrobíme vám vstavanú skriňu na mieru, ktorý bude presne podľa vašich predstáv. Od zásuviek s praktickým organizérom po vešania – všetko bude prispôsobené vašim potrebám. Maximálne tak zužitkujeme úložný priestor podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Základom je kvalitný návrh. Preto ponúkame zameranie priamo u vás doma, konzultáciu, vizualizáciu, výber funkčných prvkov a až následnú realizáciu a montáž.

Hlavnou výhodou pre vás je, že nábytok vyrobíme na mieru v našej dielni a zároveň sa zodpovedáme za jeho inštaláciu priamo u vás doma.